Produkte të reja

 • Furnizuesi i karriges plastike të krahut Karrige e madhe plastike – F802 e zezë

  Furnizuesi i karriges plastike të krahut Karrige e madhe plastike &#...

  Sedilja e kolltukut është bërë për t'u vënë në provë, dhe arrin të kombinojë cilësinë e lartë dhe funksionalitetin, me një vendosmëri unike.F801 me vëmendje ndaj detajeve të vogla, me stilin e tij jashtëzakonisht të gjithanshëm. Baza F801 është kaq e lehtë;duket sikur mund të fshihej nga era.Këmbët janë në polikarbonat transparent, duke dhënë iluzionin se po rri pezull.Një prekje origjinaliteti për një des eterike Përshkrim i shkurtër: Një hapësirë ​​hibride që ndërthur zyra, showroom, kafene, co-working dhe ...

 • Karrige Dizajni Karrige Kafe Karrige e Brendshme Karrige e Rrotulluar me Rrota – 1661-w

  Karrige e dizajnuar Karrige kafeje Karrige e brendshme e rrotullueshme C...

  Karrige plastike me rrotë Forman Furniture Karrige e Serisë ka një formë ideale për trupin e njeriut, me një shpinë që ofron pak dhurim për të mbajtur pjesën e sipërme të trupit tuaj të rehatshme dhe një ndenjëse ujëvarë që mbështet këmbët tuaja për periudha të gjata.Ky version përfshin një mekanizëm rrotullues 360 gradë dhe rrota për lëvizje të gatshme.Kjo është karrige autentike e Serisë nga FORMAN FURNITURE.Prodhuar në Kinë.Mbrapa me përkulje dhe sedilje ujëvarë.Disa opsione përfundimi.Rimeso polipropileni i formuar me presion ajo...

 • mostër pa pagesë këmbë metalike pp karrige plastike për hotel restorant me çmim të lirë – 1698 bezhë

  mostër falas këmbët metalike pp karrige plastike f...

  Sedilja e kolltukut është bërë për t'u vënë në provë, dhe arrin të kombinojë cilësinë e lartë dhe funksionalitetin, me një vendosmëri unike.F801 me vëmendje ndaj detajeve të vogla, me stilin e tij jashtëzakonisht të gjithanshëm. Baza F801 është kaq e lehtë;duket sikur mund të fshihej nga era.Këmbët janë në polikarbonat transparent, duke dhënë iluzionin se po rri pezull.Një prekje origjinaliteti për një des eterike

 • shitje e nxehtë karrige plastike me dizajn të pavarur të stivueshme me kursim të hapësirës për mobilje të brendshme të jashtme – 1728 e zezë

  shitje e nxehtë me dizajn të pavarur, i grumbullueshëm, kurseni hapësirën...

  Sedilja e kolltukut është bërë për t'u vënë në provë, dhe arrin të kombinojë cilësinë e lartë dhe funksionalitetin, me një vendosmëri unike.F801 me vëmendje ndaj detajeve të vogla, me stilin e tij jashtëzakonisht të gjithanshëm. Baza F801 është kaq e lehtë;duket sikur mund të fshihej nga era.Këmbët janë në polikarbonat transparent, duke dhënë iluzionin se po rri pezull.Një prekje origjinaliteti për një des eterike

 • Karrige ngrënieje e thjeshtë plastike e cilësisë së lartë nga Kina Mbështetësja e shpinës me vrima – 1737 e zezë

  Karrige e thjeshtë e ngrënies plastike me cilësi të lartë nga C...

  Sedilja e kolltukut është bërë për t'u vënë në provë, dhe arrin të kombinojë cilësinë e lartë dhe funksionalitetin, me një vendosmëri unike.F801 me vëmendje ndaj detajeve të vogla, me stilin e tij jashtëzakonisht të gjithanshëm. Baza F801 është kaq e lehtë;duket sikur mund të fshihej nga era.Këmbët janë në polikarbonat transparent, duke dhënë iluzionin se po rri pezull.Një prekje origjinaliteti për një des eterike

 • Karrige e lirë me ngjyra të personalizuara e stivueshme nga të gjitha plastike për ngrënie në kopsht - 1765 e kuqe

  me ngjyra të lira, të personalizuara, të grumbullueshme nga të gjitha plastike...

  Sedilja e kolltukut është bërë për t'u vënë në provë, dhe arrin të kombinojë cilësinë e lartë dhe funksionalitetin, me një vendosmëri unike.F801 me vëmendje ndaj detajeve të vogla, me stilin e tij jashtëzakonisht të gjithanshëm. Baza F801 është kaq e lehtë;duket sikur mund të fshihej nga era.Këmbët janë në polikarbonat transparent, duke dhënë iluzionin se po rri pezull.Një prekje origjinaliteti për një des eterike

 • sedilje designer pp karrige plastike me kembe te kryqezuara per ngrenje kuzhine dhome gjumi mobilje te brendshme -BV-2 blu e erret

  sedilje pp designer, karrige plastike me kembe te kryqezuara te zeza...

  Sedilja e kolltukut është bërë për t'u vënë në provë, dhe arrin të kombinojë cilësinë e lartë dhe funksionalitetin, me një vendosmëri unike.F801 me vëmendje ndaj detajeve të vogla, me stilin e tij jashtëzakonisht të gjithanshëm. Baza F801 është kaq e lehtë;duket sikur mund të fshihej nga era.Këmbët janë në polikarbonat transparent, duke dhënë iluzionin se po rri pezull.Një prekje origjinaliteti për një des eterike

 • Karrige stoli plastike me dizajn të ri me shumicë me këmbë metalike – 1699 e verdhë

  Karrige stoolesh plastike me dizajn të ri me shumicë me...

  Sedilja e kolltukut është bërë për t'u vënë në provë, dhe arrin të kombinojë cilësinë e lartë dhe funksionalitetin, me një vendosmëri unike.F801 me vëmendje ndaj detajeve të vogla, me stilin e tij jashtëzakonisht të gjithanshëm. Baza F801 është kaq e lehtë;duket sikur mund të fshihej nga era.Këmbët janë në polikarbonat transparent, duke dhënë iluzionin se po rri pezull.Një prekje origjinaliteti për një des eterike

 • Karrige për fëmijë 1720-fëmijë#

  Karrige për fëmijë 1720-fëmijë#

  Sedilja e kolltukut është bërë për t'u vënë në provë, dhe arrin të kombinojë cilësinë e lartë dhe funksionalitetin, me një vendosmëri unike.F801 me vëmendje ndaj detajeve të vogla, me stilin e tij jashtëzakonisht të gjithanshëm. Baza F801 është kaq e lehtë;duket sikur mund të fshihej nga era.Këmbët janë në polikarbonat transparent, duke dhënë iluzionin se po rri pezull.Një prekje origjinaliteti për një dizajn eterik është The Soul for a Plastic Chair.Sedilja është e punuar nga origjinale, miqësore me mjedisin...

 • Karrige për fëmijë 1719-Kids#

  Karrige për fëmijë 1719-Kids#

  Karrigia e ngrënies është frymëzuar nga vetë toka, kjo karrige si degë shton një element qetësie të sofistikuar në çdo hapësirë.Sedilja e saj e fortë e formuar nga plastika përmban një dizajn bambu të prerë për një atmosferë moderne të freskët, të përsosur për kuzhinë, zyrë ose oborr.Sedilja e kolltukut është bërë për t'u vënë në provë, dhe arrin të kombinojë cilësinë e lartë dhe funksionalitetin, me një vendosmëri unike.F801 me vëmendje ndaj detajeve të vogla, me stilin e tij jashtëzakonisht të gjithanshëm. Baza F801 është kaq e lehtë;po...

 • Tavoline ngrenie T-55#

  Tavoline ngrenie T-55#

  Sedilja e kolltukut është bërë për t'u vënë në provë, dhe arrin të kombinojë cilësinë e lartë dhe funksionalitetin, me një vendosmëri unike.F801 me vëmendje ndaj detajeve të vogla, me stilin e tij jashtëzakonisht të gjithanshëm. Baza F801 është kaq e lehtë;duket sikur mund të fshihej nga era.Këmbët janë në polikarbonat transparent, duke dhënë iluzionin se po rri pezull.Një prekje origjinaliteti për një dizajn eterik, me këmbët e vendosura fort në tokë dhe kokën në re.E freskëta...

 • T-39#

  xham temperament siperfaqe guri zjarri mermeri dini...

  Tavolina e mermerit është në përputhje me familjet e vogla, sepse ato janë në gjendje t'i rezistojnë urdhrave efektive, nuk ekspozohen lehtësisht ndaj papastërtive dhe asnjë ujë nuk mund ta prishë tryezën si druri.Tavolina e tavolinës që ha akull është e lehtë nga struktura kristalore e gurit dhe gjatë procesit, tavolina lustrohet dhe përdoret për të mbuluar punën kundër ndotjes, pastrohet më shpejt se kurrë.Tavolina më e zgjuar është tavolina e projektuar me funksione të shumta, e cila mund të jetë një tavolinë, tavolinë çaji ose një tavolinë, Për të sjellë dobi...

Rekomandoni Produkte

Furnizuesi i karriges plastike të krahut Karrige e madhe plastike – F802 e zezë

Furnizuesi i karriges plastike të krahut Karrige e madhe plastike &#...

Sedilja e kolltukut është bërë për t'u vënë në provë, dhe arrin të kombinojë cilësinë e lartë dhe funksionalitetin, me një vendosmëri unike.F801 me vëmendje ndaj detajeve të vogla, me stilin e tij jashtëzakonisht të gjithanshëm. Baza F801 është kaq e lehtë;duket sikur mund të fshihej nga era.Këmbët janë në polikarbonat transparent, duke dhënë iluzionin se po rri pezull.Një prekje origjinaliteti për një des eterike Përshkrim i shkurtër: Një hapësirë ​​hibride që ndërthur zyra, showroom, kafene, co-working dhe ...

Kolltukë modulare e divanit në natyrë – F813-1

Kolltukë modulare e divanit në natyrë – F813-1

KARAKTERISTIKAT Ky kolltuk modular i divanit të jashtëm shquhet për elegancën dhe thjeshtësinë e tij.Ngjyra e saj përshtatet me të gjitha dekorimet tuaja.Karakteristikat Materialet: Polipropileni, Plastike Ngjyrat: Gri dhe e Bardhë Stili: Bashkëkohore Dimensionet 84.2 x 76.5 x 73 cm Sedilja e kolltukut është bërë për t'u vënë në provë dhe arrin të kombinojë cilësinë e lartë dhe funksionalitetin me një vendosmëri unike.F801 me vëmendje ndaj detajeve të vogla, me stilin e tij jashtëzakonisht të gjithanshëm. Baza F801 është kaq e madhe...

Karrige ngrënieje me shumicë për ambiente të brendshme dhe të jashtme Karrige për kafe Mobilje restoranti Sillas Comedor Karrige ngrënieje plastike të stivueshme për dhomë -1728 E zezë

Sheshet me shumicë të dizajnit të brendshëm të jashtëm Cafe Fu...

Forman Furniture Përshkrimi i produktit Karrige me shumë aplikime e grumbullueshme, e bërë nga polipropileni që përfshin filtër UV.E përkryer për përdorim në natyrë si në shtëpi ashtu edhe në aplikacione profesionale me trafik të lartë.Qëndrimi i tij i relaksuar ofron rehati të madhe për përdoruesit.Mbështetja e tij ergonomike me mbështjellje bie në sy, duke e lejuar atë të mbështesë edhe krahët.Projektuar nga Forman Furniture, një studio e jashtëzakonshme në Kinë e specializuar në dizajnin e mobiljeve me trafik të lartë.MATERIALET: Polifikim mat...

Restorant Forman Mobilje Plastike Karrige me Dizajn të Famshëm Karrige Dhomë ngrënieje e stivueshme me çmim të lirë – 1765 E kuqe

Restorant Forman Mobilje Plastike Famous Desi...

Detajet e mobiljeve Forman Karrigia prej druri "Forman" të kujton karrigen e vjetër të barit prej druri nga e kaluara, si p.sh. në shtëpinë e gjyshes.Falë përdorimit të materialeve (Polipropileni), Forman është ideal për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.Një avantazh i madh i kësaj karrige është se dizajni është i grumbullueshëm, kështu që mund ta ruani lehtësisht.Është një karrige e fortë dhe shumë e rehatshme.Karrigia është në dispozicion në ngjyra të ndryshme të bukura mat, të cilat mund të kombinohen mirë me njëra-tjetrën.E ...

Forman Nordic Furniture Karrige e Rehatshme dhe Shumëngjyrëshe Plastike moderne e stivosur për darkë – 1765 E bardhë

Mobilje Forman Nordic Mobilje Komode shumëngjyrësh...

Dizajni i Detajeve të Mobiljeve Forman është shpirti për një karrige plastike.Kjo karrige plastike ofrohet në dizajne, ngjyra dhe madhësi të shumta për të zgjedhur.Karrigia plastike e ofruar është e dizenjuar me material plastik të testuar cilësor dhe mjete të avancuara nën drejtimin e profesionistëve të aftë. Sedilja është prej materiali polipropileni origjinal miqësor ndaj mjedisit.Opsione shumëngjyrëshe për zgjedhjet tuaja.Kjo karrige zakonisht përdoret për ambiente të brendshme, gjithashtu mund të përdoret për jashtë me material jo-UV dhe fuqi të jashtme...

Karrige Dizajni Karrige Kafe Karrige e Brendshme Karrige e Rrotulluar me Rrota – 1661-w

Karrige e dizajnuar Karrige kafeje Karrige e brendshme e rrotullueshme C...

Karrige plastike me rrotë Forman Furniture Karrige e Serisë ka një formë ideale për trupin e njeriut, me një shpinë që ofron pak dhurim për të mbajtur pjesën e sipërme të trupit tuaj të rehatshme dhe një ndenjëse ujëvarë që mbështet këmbët tuaja për periudha të gjata.Ky version përfshin një mekanizëm rrotullues 360 gradë dhe rrota për lëvizje të gatshme.Kjo është karrige autentike e Serisë nga FORMAN FURNITURE.Prodhuar në Kinë.Mbrapa me përkulje dhe sedilje ujëvarë.Disa opsione përfundimi.Rimeso polipropileni i formuar me presion ajo...

mostër pa pagesë këmbë metalike pp karrige plastike për hotel restorant me çmim të lirë – 1698 bezhë

mostër falas këmbët metalike pp karrige plastike f...

Sedilja e kolltukut është bërë për t'u vënë në provë, dhe arrin të kombinojë cilësinë e lartë dhe funksionalitetin, me një vendosmëri unike.F801 me vëmendje ndaj detajeve të vogla, me stilin e tij jashtëzakonisht të gjithanshëm. Baza F801 është kaq e lehtë;duket sikur mund të fshihej nga era.Këmbët janë në polikarbonat transparent, duke dhënë iluzionin se po rri pezull.Një prekje origjinaliteti për një des eterike

shitje e nxehtë karrige plastike me dizajn të pavarur të stivueshme me kursim të hapësirës për mobilje të brendshme të jashtme – 1728 e zezë

shitje e nxehtë me dizajn të pavarur, i grumbullueshëm, kurseni hapësirën...

Sedilja e kolltukut është bërë për t'u vënë në provë, dhe arrin të kombinojë cilësinë e lartë dhe funksionalitetin, me një vendosmëri unike.F801 me vëmendje ndaj detajeve të vogla, me stilin e tij jashtëzakonisht të gjithanshëm. Baza F801 është kaq e lehtë;duket sikur mund të fshihej nga era.Këmbët janë në polikarbonat transparent, duke dhënë iluzionin se po rri pezull.Një prekje origjinaliteti për një des eterike

LAJME