PER MESHKUJ

Kolltukë modulare e divanit në natyrë – F813-1

Përshkrim i shkurtër:

grup kopshti


 • Artikulli nr:F813-1#
 • Madhësia e produktit:53*53*75cm
 • Materiali:Polipropileni miqësor ndaj mjedisit
 • Paketa:4 copë/ctn
 • Ngjyrë:E zezë ose e personalizuar
 • MOQ:100 copë
 • Detajet e produktit

  Fabrika

  Etiketat e produktit

  KARAKTERISTIKAT

  KjoKolltukë modulare me divan në natyrëshquhet për elegancën dhe thjeshtësinë e saj.Ngjyra e saj përshtatet me të gjitha dekorimet tuaja.

  Karakteristikat

  • Materiale:Polipropileni, Plastike
  • Ngjyrat:Gri dhe e Bardhë
  • Stili:bashkëkohore

  Dimensionet
  84,2 x 76,5 x 73 cm

  Hf19fa235e6054f968187d83d7450f239xHbbcf9923b99e423287c4ab329d7ae8d6jH017914f885fc4c2591d4cca97d2fe726B H76a8593ba09e427580ceb6dfd6854b35BHb9d37208cdd74a3cbf31c4d9048020c6U H0dfa9f94cc9c4ecc999aeecb465c6070m

  Sedilja e kolltukut është bërë për t'u vënë në provë, dhe arrin të kombinojë cilësinë e lartë dhe funksionalitetin, me një vendosmëri unike.F801 me vëmendje ndaj detajeve të vogla, me stilin e tij jashtëzakonisht të gjithanshëm. Baza F801 është kaq e lehtë;duket sikur mund të fshihej nga era.Këmbët janë në polikarbonat transparent, duke dhënë iluzionin se po rri pezull.Një prekje origjinaliteti për një des eterike


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Jeni të interesuar për artikujt tanë të rinj? Të gjitha karriget janë dizajni ynë origjinal.

  Keni zgjedhur disa artikuj të rinj si porosinë tuaj të re të radhës?

  Hf19fa235e6054f968187d83d7450f239xHbbcf9923b99e423287c4ab329d7ae8d6jH017914f885fc4c2591d4cca97d2fe726B H76a8593ba09e427580ceb6dfd6854b35BHb9d37208cdd74a3cbf31c4d9048020c6U H0dfa9f94cc9c4ecc999aeecb465c6070m

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni