Нови Продукти

 • Добавувач на рака пластична столица Голема пластична столица - црна F802

  Добавувач на Arm Plastic Chair Big Plastic Chair &#...

  Седиштето за фотелја е направено да биде ставено на тест и успева да ги комбинира високиот квалитет и функционалноста со уникатна решителност.F801 со внимание на малите детали, со својот исклучително разновиден стил. Основата F801 е толку лесна;изгледа како да може да се измете од ветрето.Стапалата се во проѕирен поликарбонат, што дава илузија дека лебди.Допир на оригиналност за етерично дело Краток опис: Хибриден простор што меша канцеларија, изложбен салон, кафуле, co-working и ев...

 • Дизајн стол Кафе стол Внатрешна столица Вртлива столица со тркала – 1661-w

  Дизајнерски стол Кафе стол Внатрешна столица Вртлива В...

  Пластично столче со тркало Forman Furniture Серијата стол има идеална форма за човечкото тело, со заден дел што нуди малку подарување за да го одржувате удобно горниот дел од телото и со водопадно седиште кое ги поддржува вашите нозе подолго време.Оваа верзија вклучува механизам за вртење од 360 степени и тркалца за подготвена подвижност.Ова е автентичната Серија Стол од FORMAN FURNITURE.Направено во Кина.Свиткуван грб и седиште во водопад.Неколку опции за завршна обработка.Полипропиленски фурнир обликуван под притисок таа...

 • бесплатен примерок од метални ногарки pp седишта пластични столици за ресторан хотел со евтина цена – 1698 беж

  бесплатен примерок од метални ногарки pp седиште пластични столчиња f...

  Седиштето за фотелја е направено да биде ставено на тест и успева да ги комбинира високиот квалитет и функционалноста со уникатна решителност.F801 со внимание на малите детали, со својот исклучително разновиден стил. Основата F801 е толку лесна;изгледа како да може да се измете од ветрето.Стапалата се во проѕирен поликарбонат, што дава илузија дека лебди.Допир на оригиналност за етерично дело

 • топла продажба, независен дизајн кој може да се натрупува, заштедува простор пластична столица за внатрешен надворешен мебел – 1728 црна

  жешка продажба независен дизајн со можност за натрупување заштеда на простор...

  Седиштето за фотелја е направено да биде ставено на тест и успева да ги комбинира високиот квалитет и функционалноста со уникатна решителност.F801 со внимание на малите детали, со својот исклучително разновиден стил. Основата F801 е толку лесна;изгледа како да може да се измете од ветрето.Стапалата се во проѕирен поликарбонат, што дава илузија дека лебди.Допир на оригиналност за етерично дело

 • висококвалитетна едноставна пластична трпезариска столица од Кина Потпирач за грб со отвори – 1737 црна

  висококвалитетна едноставна пластична трпезариска столица од C...

  Седиштето за фотелја е направено да биде ставено на тест и успева да ги комбинира високиот квалитет и функционалноста со уникатна решителност.F801 со внимание на малите детали, со својот исклучително разновиден стил. Основата F801 е толку лесна;изгледа како да може да се измете од ветрето.Стапалата се во проѕирен поликарбонат, што дава илузија дека лебди.Допир на оригиналност за етерично дело

 • евтини приспособени во боја, целосно пластични столчиња за трпезарии во градината – 1765 црвено

  евтини приспособени во боја кои може да се наредат целата пластика...

  Седиштето за фотелја е направено да биде ставено на тест и успева да ги комбинира високиот квалитет и функционалноста со уникатна решителност.F801 со внимание на малите детали, со својот исклучително разновиден стил. Основата F801 е толку лесна;изгледа како да може да се измете од ветрето.Стапалата се во проѕирен поликарбонат, што дава илузија дека лебди.Допир на оригиналност за етерично дело

 • дизајнер п.п. седишта црно со прекрстени нозе пластичен стол за трпезарија кујна спална соба ресторан внатрешен мебел -BV-2 темно сина

  дизајнерско седиште, пластично столче со вкрстени нозе...

  Седиштето за фотелја е направено да биде ставено на тест и успева да ги комбинира високиот квалитет и функционалноста со уникатна решителност.F801 со внимание на малите детали, со својот исклучително разновиден стил. Основата F801 е толку лесна;изгледа како да може да се измете од ветрето.Стапалата се во проѕирен поликарбонат, што дава илузија дека лебди.Допир на оригиналност за етерично дело

 • Трговија на големо со нов дизајн, пластична столица за шанк со метални ногарки – 1699 жолта

  Продажба на големо со нов дизајн пластична столица за шанк со...

  Седиштето за фотелја е направено да биде ставено на тест и успева да ги комбинира високиот квалитет и функционалноста со уникатна решителност.F801 со внимание на малите детали, со својот исклучително разновиден стил. Основата F801 е толку лесна;изгледа како да може да се измете од ветрето.Стапалата се во проѕирен поликарбонат, што дава илузија дека лебди.Допир на оригиналност за етерично дело

 • Детски стол 1720-детски#

  Детски стол 1720-детски#

  Седиштето за фотелја е направено да биде ставено на тест и успева да ги комбинира високиот квалитет и функционалноста со уникатна решителност.F801 со внимание на малите детали, со својот исклучително разновиден стил. Основата F801 е толку лесна;изгледа како да може да се измете од ветрето.Стапалата се во проѕирен поликарбонат, што дава илузија дека лебди.Допир на оригиналност за етеричен дизајн е Душата за пластична столица.Седиштето е изработено од оригинални еколошки...

 • Детско столче 1719-Кидс#

  Детско столче 1719-Кидс#

  Столот за јадење е инспириран од самата земја, оваа столица слична на гранчиња додава елемент на софистицирана смиреност во секој простор.Неговото цврсто пластично обликувано седиште се одликува со отсечен бамбус дизајн за модерно студено, совршено за кујна, канцеларија или двор.Седиштето за фотелја е направено да биде ставено на тест и успева да ги комбинира високиот квалитет и функционалноста со уникатна решителност.F801 со внимание на малите детали, со својот исклучително разновиден стил. Основата F801 е толку лесна;тоа е...

 • Трпезариска маса Т-55#

  Трпезариска маса Т-55#

  Седиштето за фотелја е направено да биде ставено на тест и успева да ги комбинира високиот квалитет и функционалноста со уникатна решителност.F801 со внимание на малите детали, со својот исклучително разновиден стил. Основата F801 е толку лесна;изгледа како да може да се измете од ветрето.Стапалата се во проѕирен поликарбонат, што дава илузија дека лебди.Допир на оригиналност за етеричен дизајн, со стапалата цврсто засадени во земја, а главата во облаците.Свежото...

 • темпераментен стаклен врв огнена камена површина мермерна трпезариска маса Т-39#

  температурен стаклен врв огнена камена површина мермерна дини...

  Мермерната маса е конзистентна со малите семејства бидејќи тие се способни да се спротивстават на ефективни наредби, не се лесно изложени на нечистотија и ниту една вода не може да ја уништи масата како дрво.Масата за јадење мраз е лесна поради кристалната структура на каменот и во тој процес, масата се полира и се користи за покривање на работата против контаминација, чистење побрзо од кога било.Најпаметната маса е масата дизајнирана со повеќе функции, која може да биде маса, масичка за чај или маса, со цел да се донесе корисно...

Препорачај производи

Добавувач на рака пластична столица Голема пластична столица - црна F802

Добавувач на Arm Plastic Chair Big Plastic Chair &#...

Седиштето за фотелја е направено да биде ставено на тест и успева да ги комбинира високиот квалитет и функционалноста со уникатна решителност.F801 со внимание на малите детали, со својот исклучително разновиден стил. Основата F801 е толку лесна;изгледа како да може да се измете од ветрето.Стапалата се во проѕирен поликарбонат, што дава илузија дека лебди.Допир на оригиналност за етерично дело Краток опис: Хибриден простор што меша канцеларија, изложбен салон, кафуле, co-working и ев...

Модуларна фотелја за софа на отворено – F813-1

Модуларна фотелја за софа на отворено – F813-1

КАРАКТЕРИСТИКИ Оваа модуларна фотелја со софа на отворено се издвојува по својата елеганција и едноставност.Неговата боја се прилагодува на сите ваши украси.Карактеристики Материјали: полипропилен, пластика Бои: сива и бела Стил: Современи димензии 84,2 x 76,5 x 73 cm Седиштето за фотелја е направено да биде ставено на тест и успева да го комбинира високиот квалитет и функционалноста со единствена определба.F801 со внимание на малите детали, со својот исклучително разновиден стил. Основата F801 е толку л...

Трговија на големо со внатрешен дизајн на отворено кочии Мебел за кафулиња Ресторан Sillas Comedor Пластични наредени трпезариски столици за соба -1728 црна

Трговија на големо со внатрешен дизајн на отворено кочии Кафе Фу...

Forman Furniture Опис на производот Стол за повеќенаменски наредени, изработен од полипропилен кој содржи УВ филтер.Совршен за надворешна употреба и во домот и во професионалните апликации со голем сообраќај.Нејзиното опуштено држење нуди голема удобност на корисникот.Неговиот ергономски потпирач за грб што се обвиткува се издвојува, што му овозможува дополнително да ги поддржува рацете.Дизајниран од Forman Furniture, извонредно кинеско студио специјализирано за дизајн на мебел со голем сообраќај.МАТЕРИЈАЛИ: Мат финиш поли...

Ресторан од пластичен мебел Форман со познат дизајн Коилица за трпезарија со евтина цена – 1765 Црвена

Ресторан за пластичен мебел Форман Познатиот Деси...

Детали за мебел Форман Дрвена столица „Форман“ потсетува на старата дрвена шанк столица од минатото, како на пример кај баба.Благодарение на употребата на материјали (полипропилен), Forman е идеален за внатрешна и надворешна употреба.Голема предност на оваа столица е тоа што дизајнот е наредени, така што можете лесно да го складирате.Станува збор за цврст стол кој е многу удобен.Столот е достапен во различни прекрасни мат бои, кои можат одлично да се комбинираат една со друга.На ...

Forman Nordic Furniture Удобен шарен модерен пластичен стол за јадење за вечера - 1765 бела

Forman Nordic Furniture Удобен шарен Мо...

Форман дизајнот на детали за мебел е душата за пластично столче.Овој пластичен стол е обезбеден во бројни дизајни, бои и големини за избор.Понудената пластична столица е дизајнирана со квалитетно тестиран пластичен материјал и напредни алатки под раководство на вешти професионалци. Седиштето е направено од оригинален еколошки полипропиленски материјал.Шарени опции за вашиот избор.Овој стол вообичаено е за внатрешна употреба, исто така може да се користи и за надворешна употреба со не-UV материјал и надворешно...

Дизајн стол Кафе стол Внатрешна столица Вртлива столица со тркала – 1661-w

Дизајнерски стол Кафе стол Внатрешна столица Вртлива В...

Пластично столче со тркало Forman Furniture Серијата стол има идеална форма за човечкото тело, со заден дел што нуди малку подарување за да го одржувате удобно горниот дел од телото и со водопадно седиште кое ги поддржува вашите нозе подолго време.Оваа верзија вклучува механизам за вртење од 360 степени и тркалца за подготвена подвижност.Ова е автентичната Серија Стол од FORMAN FURNITURE.Направено во Кина.Свиткуван грб и седиште во водопад.Неколку опции за завршна обработка.Полипропиленски фурнир обликуван под притисок таа...

бесплатен примерок од метални ногарки pp седишта пластични столици за ресторан хотел со евтина цена – 1698 беж

бесплатен примерок од метални ногарки pp седиште пластични столчиња f...

Седиштето за фотелја е направено да биде ставено на тест и успева да ги комбинира високиот квалитет и функционалноста со уникатна решителност.F801 со внимание на малите детали, со својот исклучително разновиден стил. Основата F801 е толку лесна;изгледа како да може да се измете од ветрето.Стапалата се во проѕирен поликарбонат, што дава илузија дека лебди.Допир на оригиналност за етерично дело

топла продажба, независен дизајн кој може да се натрупува, заштедува простор пластична столица за внатрешен надворешен мебел – 1728 црна

жешка продажба независен дизајн со можност за натрупување заштеда на простор...

Седиштето за фотелја е направено да биде ставено на тест и успева да ги комбинира високиот квалитет и функционалноста со уникатна решителност.F801 со внимание на малите детали, со својот исклучително разновиден стил. Основата F801 е толку лесна;изгледа како да може да се измете од ветрето.Стапалата се во проѕирен поликарбонат, што дава илузија дека лебди.Допир на оригиналност за етерично дело

ВЕСТИ